FacebookYoutube

1. miejsce w konkursie L’Oréal Color Trophy 2016 !!!

chmiest2mbTegoroczny konkurs Color Trophy 2016 był dla naszego salonu fryzjerskiego bardzo udany! Cieszymy się sukcesem naszych fryzjerów, którzy przygotowali wspaniałe prace w kategoriach: Stylizacja, Koloryzacja i Mężczyzna.

Monika przygotowała pracę w kategorii mężczyzna, gdzie bawiła się kolorem- pokazała, że mocna koloryzacja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Agnieszka postawiła na ogniste rudości, pokazując drapieżną stronę kobiecości. Albert zaszalał z granatowym odcieniem na włosach swojej modelki, a jego stylizacja była bardzo monochromatyczna. Paulinie udało się przejść do półfinału konkursu, stworzyła ona bardzo frywolną stylizację, pełną lekkości i glam. Edyta jak zwykle postawiła na klasykę w niezwykle uwodzicielskim wydaniu.

Największym sukcesem tegorocznego Color Trophy 2016 było dla salonu Chmiest Academy of Hair Design zwycięstwo Bogusi w kategorii Stylizacja. Jej praca inspirowana lekkością bańki mydlanej i ulotnością znalazła uznanie polskiego i międzynarodowego jury. Nieopisaną radość sprawiło nam to zwycięstwo, gdyż było ono uwieńczeniem ciężkiej pracy Bogusławy Chmiest. Nieodzownym wkładem była pomoc fotografów, wizażystek i stylistki, bez których nasz sukces nie mógłby zaistnieć.

Po pokazie prac oraz wręczeniu nagród odbyła się wspaniała impreza, a gwiazdą wieczoru był Michał Szpak.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszych stylistów i trzymali kciuki za 1. miejsce Bogusi. Doceniamy także wysoki poziom tegorocznej edycji i gratulujemy wszystkim stylistom fryzur, którzy brali udział w konkursie.

JUŻ NIEBAWEM BĘDZIECIE MOGLI ZOBACZYĆ JAK POWSTAŁA ZWYCIĘSKA STYLIZACJA ;)