FacebookYoutube

Kerastase Couture Styling 2016

f5bRok rocznie firma Kerastase organizuje konkursy zorientowane na polskich fryzjerów. Pod sztandarem tej luksusowej marki fryzjerskiej styliści mogą wykazać swoje stylizacyjne umiejętności.

W bieżącym roku stylizacje miały opierać się na produkcie L’Incroyable blowdry, którego twarzą jest światowej sławy modelka- Ania Rubik. Produkt ten pod wpływem ciepła uwalnia swoje najskuteczniejsze składniki. Nie tylko sprawia, że fryzura jest trwała, lecz chroni włosy przed negatywnym działaniem wysokich temperatur.

Konkursy Kerastase mają na celu ukazanie kobiecego powabu, elegancji i szyku. Styliści Chmiest Academy of Hair Design postarali się zobrazować kobiecą delikatność. Przy współpracy z najlepszymi stylistami, wizażystami i fotografami pieczołowicie tworzyli swoje prace.

W tegorocznej edycji konkursu wystartowało aż 230 fryzjerów, tylko nielicznym udało się znaleźć w gronie zwycięzców. W grupie szczęśliwców znalazła się też Bogusława Chmiest. Jej propozycja ukaże się w Lookbook’u Kerastase 2016.

Stylizacje naszych fryzjerów są bardzo różnorodne, co pokazuje, że każdy z nich jest odrębną osobowością i ma bardzo bogatą wyobraźnię. Cieszymy się, że to właśnie nasi styliści wyznaczają nowe trendy rynku fryzjerskiego.

Poniżej znajdują się prace naszych stylistów, które wystartowały w tegorocznej konkurencji.