FacebookYoutube

Kerastase Couture Trendy Styling 2015

CoutureStylingKERASTASE5Jak zwykle, z wielką radością chwalimy się naszymi sukcesami. Wracamy w niedaleką przeszłość do roku 2015, kiedy mieliśmy przyjemność brać udział w konkursie Kerastase Couture Trendy Styling. Nasi styliści stanęli przed wyzwaniem stworzenia modnych i kobiecych stylizacji, które miały wyznaczać trendy i na nie odpowiadać. 

Jury uhonorowało statuetkami Bogusię i Paulinę, których prace zostały umieszczone w profesjonalnym Lookbook’u. Sesja zdjęciowa i stylizacje zostały, jak zwykle przeprowadzone w naszym studio fotograficznym. Sesja do Lookbook’a odbyła się w warszawskim studio w gronie innych wyróżnionych.

W Warszawie, nasze stylistki nie tylko ciężko pracowały, ale także świetnie się bawiły. Do stylizacji i pielęgnacji zostały użyte produkty Kerastase, które ochroniły włosy modelek przed działaniem wysokich temperatur oraz utrwaliły fryzurę w odpowiedni sposób, nie sklejając i obciążając włosów.

Dla takich fryzjerskich sukcesów warto pracować i wciąż się rozwijać!

Już niebawem będziecie mogli zobaczyć backstage z tegorocznego konkursu Kerastase Couture Styling z produktem L’Incroyable Blowdry w roli głównej.