FacebookYoutube

L’Oréal Color Trophy- fryzjerskie show

10443673_396936230445315_8152461219885213356_nL’Oréal Color Trophy jest fryzjerskim konkursem, który swój początek miał w 2008 roku. Jest to nie tylko pokaz stylizacyjnych umiejętności, ale też artystyczne show. Bez tego wydarzenia w świecie fryzjerskim byłoby bardzo pusto.

Profesjonaliści mogą wybrać jedną z trzech kategorii, w której będą startować: STYLIZACJA, KOLORYZACJA, a od tego roku także- MĘŻCZYZNA. Polskie jury, a później międzynarodowe, wybiera najlepsze, według nich, prace.

Finał jest uwieńczeniem długotrwałej pracy fryzjerów, a także okazją do wspaniałej zabawy w niezwykłym entourage’u. Co ważne, finaliści muszą na miejscu odwzorować pracę, która została przedstawiona na przesłanym zdjęciu. Liczą się przede wszystkim pomysł i inwencja twórcza. Stylizacja ubioru oraz makijaż powinny współgrać z całą wizją.

Cieszymy się, że w ostatnich latach mogliśmy brać udział w tym wspaniałym show. Nasi styliści starali się jak najlepiej sprostać wyzwaniu, które na nich czekało. Dołączyliśmy do grona najlepszych, z czego bardzo się cieszymy.

W roku 2014 Bogusia wzięła udział w finale, w kategorii Stylizacja, w ubiegłym roku udało się dojść do półfinału w kategorii Koloryzacja.

Dziś cieszymy się podwójnie, sukcesem naszej stylistki Pauliny, która znalazła się w półfinale w kategorii Stylizacja, a także Bogusi, która powalczy w finale konkursu w tej samej kategorii.

Poniżej możecie zobaczyć wspaniałe zdjęcia z gali 2014, kiedy ekipa Chmiest Academy of Hair Design zagościła na scenie.

Już niebawem będziecie mogli zobaczyć zdjęcia z tegorocznej imprezy. A póki co, mocno trzymajcie kciuki <3