FacebookYoutube

Zespół

Bogusława Chmiest
Boguslawa ChmiestPasja w oczach, determinacja w duszy, siła, odrobina szaleństwa i upór w sercu. Tak dziś utkana z najdrobniejszych nitek jest postać twórczyni autorskiego i wyjątkowego miejsca na mapie Kraków- Chmiest Academy of Hair Design.

Bogusława Chmiest stworzyła to  awangardowe miejsce wydobywając piękno, spełniając marzenia i otwierając nawet najbardziej zakamuflowane drzwi do kobiecego serca z własnej pasji i pragnień. Wielokrotnie dostrzegana i nagradzana na konkursach fryzjerskich wciąż podnosi swoje kwalifikacje ucząc się zarówno od polskich jak i zagranicznych mentorów w swoim fachu.

Edyta Wilkosz
Edyta WilkoszHarmonia, pasja i mnóstwo pozytywnej energii. Fryzjerstwo porównuje do związku idealnego, gdzie strzyżenie i koloryzacja wzajemnie się uzupełniają. Perfekcyjne współbrzmienie poszczególnych elementów tworzą stylizacje, które wydobywają nawet najgłębiej skrywane piękno. Cierpliwie i z uwagą wsłuchuje się w oczekiwania klientów, a jej błyskotliwy żart zaprasza w świat niepowtarzalnych metamorfoz.

Paulina Mencnarowska

Paulina Mencnarowska

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna z duszą artystki- to niewystarczające słowa by opisać Paulinę. Pozytywnie „zakręcona”, ale cierpliwa i zawsze słuchająca tego co mają do powiedzenia klienci. W sercu uroczej młodej kobiety drzemie pasja do odkrywania prawdziwego piękna, a jej warsztat pracy to pewność, że każda stylizacja będzie prawdziwym dziełem sztuki fryzjerskiej.

Albert Zabrzeński

Albert ZabrzeńskiAlbert od zawsze wiedział, że fryzjerstwo jest stworzone dla niego. Zawodowych tricków uczył się od najlepszych. W Londynie poznawał najnowsze trendy, które panują na rynku fryzjerskim. Z uporem szlifował swój warsztat, doskonaląc się zarówno w awangardzie, jak i klasyce. Brał udział w wielu prestiżowych konkursach, w których jego prace zostały docenione. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach w całej Polsce. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych – The sky is the limit!