FacebookYoutube

Stylista lata 2016- FryzjerMania

Rok 2016 jest dla naszego salonu fryzjerskiego wyjątkowo szczęśliwym. Jednym z powodów do radości jest uzyskanie przez Bogusię tytułu Stylisty Lata 2016. Konkurs został zorganizowany przez portal Modnewlosy.pl. FryzjerMania to konkurs, w którym fryzjerzy-styliści, styliści ubioru, czy wizażyści mogą pokazać całe spektrum swoich możliwości, a dodatkowo wykazać się inwencją twórczą. 

Konkursowym tematem lata 2016 były- fryzury w stylu gwiazd Hollywood. Przy wyborze najlepszej pracy w letniej edycji FryzjerManii pomagali: Jaga Hupało, Małgorzata Babicz, Marta Kucharczyk- to jury w takim składzie orzekło, że praca Bogusi dokładnie odpowiedziała na zadany temat.

Spójna koncepcja, pomysł i dbałość o detale spowodowały, że stylizacja zyskała uznanie portalu i jury. Inspiracją do jej stworzenia stała się postać Marylin Monroe, którą zna i kocha każdy. Motywacją, by wziąć udział w konkursie był dla Bogusi temat. Temat ten wydaje się banalny, jednak, kiedy podejdzie się do niego od strony fryzjerskiej, jest szeroki jak rzeka i można podejść do niego zupełnie nieszablonowo- tak właśnie poczyniła Bogusia.

Dzięki zwycięstwu w konkursie, w salonie Chmiest Academy of Hair Design zostanie nagrana najnowsza odsłona FryzjerManii, w której Bogusia przeprowadzi metamorfozę wizerunku. Do tego wspaniałego przedsięwzięcia zaproszone zostały: Katarzyna Piszczek- stylistka ubioru, Monika Gierałt- wizażystka oraz Małgorzata Brylla- fotografka. Całości pracy przyglądać się będzie ekipa nagraniowa.

Przedstawiamy zdjęcia robione podczas pracy konkursowej i dziękujemy wspaniałej Idze Rakoczy- Van Hoven za użyczenie swojego wizerunku :)