FacebookYoutube

The Voice of Poland

12434526_825017857620446_57427074_n

Już niebawem rusza 7. edycja programu The Voice of Poland w TVP2. My wciąż wspominamy wielkie emocje, które towarzyszyły podczas tworzenia programu rok temu.

Za kulisami praca aż wrzała, by całość show wyglądała tak pięknie, jak na ekranach telewizorów. Fryzjerzy i wizażyści stawali na wysokości zadania, a stylizacje jurorów i uczestników były szeroko komentowane w mediach.

Z salonu fryzjerskiego Chmiest Academy of Hair Design do studia TVP została oddelegowana Bogusia, która nie tylko ciężko pracowała nad wizerunkiem uczestników, ale też dobrze bawiła się w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów.

W zeszłym roku w jury programu zasiadali: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, członkowie grupy Afromental i Edyta Górniak. Już nie możemy doczekać się tegorocznej edycji, w której, jako nowy członek jury pojawi się Natalia Kukulska. Nagrania już trwają, a my trzymamy kciuki za wszystkich uzdolnionych, którzy  chcą spróbować swoich sił w tym programie.

Kibicujemy też stylistom i fryzjerom, aby ich stylizacje, tak jak w poprzednim roku, budziły szerokie zainteresowanie fanów The Voice of Poland. Upięcia, loki, koki, fale…oj, będzie się działo!

Zza kulis udało się zrobić wiele wspaniałych zdjęć, które będą przypominać najwspanialsze chwile z tego okresu.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA <3