FacebookYoutube

Zespół

Bogusława Chmiest Boguslawa Chmiest

Pasja w oczach, determinacja w duszy, siła, odrobina szaleństwa i upór w sercu. Tak dziś utkana z najdrobniejszych nitek jest postać twórczyni autorskiego i wyjątkowego miejsca na mapie Kraków- Chmiest Academy of Hair Design.

Bogusława Chmiest stworzyła to awangardowe miejsce wydobywając piękno, spełniając marzenia i otwierając nawet najbardziej zakamuflowane drzwi do kobiecego serca z własnej pasji i pragnień. Wielokrotnie dostrzegana i nagradzana na konkursach fryzjerskich wciąż podnosi swoje kwalifikacje ucząc się zarówno od polskich jak i zagranicznych mentorów w swoim fachu.

.

.

Edyta Wilkosz

Edyta Wilkosz

Harmonia, pasja i mnóstwo pozytywnej energii. Fryzjerstwo porównuje do związku idealnego, gdzie strzyżenie i koloryzacja wzajemnie się uzupełniają. Perfekcyjne współbrzmienie poszczególnych elementów tworzą stylizacje, które wydobywają nawet najgłębiej skrywane piękno. Cierpliwie i z uwagą wsłuchuje się w oczekiwania klientów, a jej błyskotliwy żart zaprasza w świat niepowtarzalnych metamorfoz.

.

.

Paulina Mencnarowska

Paulina Mencnarowska

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna z duszą artystki- to niewystarczające słowa by opisać Paulinę. Pozytywnie „zakręcona”, ale cierpliwa i zawsze słuchająca tego co mają do powiedzenia klienci. W sercu uroczej młodej kobiety drzemie pasja do odkrywania prawdziwego piękna, a jej warsztat pracy to pewność, że każda stylizacja będzie prawdziwym dziełem sztuki fryzjerskiej.

.

.

.

Albert Zabrzeński

Albert Zabrzeński

Albert od zawsze wiedział, że fryzjerstwo jest stworzone dla niego. Zawodowych tricków uczył się od najlepszych. W Londynie poznawał najnowsze trendy, które panują na rynku fryzjerskim. Z uporem szlifował swój warsztat, doskonaląc się zarówno w awangardzie, jak i klasyce. Brał udział w wielu prestiżowych konkursach, w których jego prace zostały docenione. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach w całej Polsce. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych – The sky is the limit!

.

.

chmiest-academy-of-hair-design-joanna-jacoszek

Joanna Jacoszek

Skupienie, umiejętność wysłuchaniu i zrozumieniu potrzeb oraz oczekiwań Klienta to cechy charakterystyczne dla Asi. Dzięki nim jest w stanie dobrać idealną fryzurę.
Pasjonuje się krótkimi strzyżeniami, cieniowaniem koloru oraz stylizacją.
Kolor idealny według niej to kolor szyty na miarę – dobrany do typu urody, osobowości i rodzaju włosów.
Uważa, że doświadczenie, indywidualne podejście do każdego człowieka oraz bycie autentycznym w tym co się robi są kluczem do sukcesu.